Zgarnij rabat!

Najczęściej kupowane

Wszystkie najpopularniejsze

Nowe produkty

Producenci

Tagi

Gry Interaktywne Gra Kreatywne Klocki Rower RC Samochód Samochód RC Zdalniesterowany Lalki Puzzle Figurki Fotelik Rowerek Klocki Dromader Lego Fotelik Samochodowy Klocki Cobi Piórnik Little Live Pets Rowerek Biegowy Podstawka Siedzisko Fotelik Siedzisko Rybka Robo Fish Digibirds Deskorolka Plecak

Newsletter

Możesz zrezygnować z newslettera w każdej chwili, na start otrzymasz 10% zniżki.

Lista produktów producenta: FISHER-PRICE

Długotrwałe wspieranie lokalnych społeczności, wśród których działamy, oraz prowadzenie programów dobroczynnych, których beneficjentami są dzieci, stanowi ważną część naszego dziedzictwa. Naszym właścicielem jest firma Mattel, największy producent zabawek na świecie, dlatego działalność charytatywna Fisher-Price prowadzona jest w ramach organizacyjnych Fundacji Dziecięcej Mattel (MCF). Wierzymy - i wiarę tę podzielamy we wszystkich oddziałach firmy - że przewodzenie w zmienianiu na lepsze życia dzieci w potrzebie jest naszą odpowiedzialnością. Więcej informacji o zasadach i szczegółach naszych działań charytatywnych, oraz aplikacje online, można znaleźć w serwisie internetowym Mattel na stronie www.mattel.com.

Będąc jednym z wiodących światowych producentów wyposażenia i zabawek dla niemowląt i przedszkolaków, w Fisher-Price głęboko wierzymy w potęgę innowacji i radości, dzięki którym ujawnia się pełny potencjał dzieci na całym świecie. Realizując swoją misję, wzrastamy i rozwijamy się na wszystkich kontynentach - działamy w 145 krajach i wytwarzamy zabawki w ponad 37 różnych językach.