Zgarnij rabat!

Najczęściej kupowane

Wszystkie najpopularniejsze

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Producenci

Tagi

Gry Interaktywne Gra Kreatywne Klocki Rower RC Samochód Samochód RC Zdalniesterowany Lalki Puzzle Figurki Fotelik Rowerek Klocki Dromader Lego Fotelik Samochodowy Plecak Klocki Cobi Piórnik Little Live Pets Rowerek Biegowy Siedzisko Podstawka Fotelik Siedzisko Rybka Robo Fish Digibirds Deskorolka

Newsletter

Możesz zrezygnować z newslettera w każdej chwili, na start otrzymasz 10% zniżki.

Lista produktów producenta: ARTYK

Firma Artyk powstała w 1990 r. W ciągu 20 lat swojego istnienia przekształciła się z niewielkiej, kilkuosobowej spółki w jedną z największych hurtowni zabawek w Polsce. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących importerów zabawek i artykułów niemowlęcych w kraju. Wypracowaliśmy sobie mocną pozycję na rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki dla dziewcząt i chłopców, artykuły i zabawki dla niemowląt, artykuły szkolne i biurowe oraz artykuły sportowe – łącznie ponad 2 tyś. produktów.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami możemy zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.

Stosowane w naszej firmie nowoczesne rozwiązania logistyczne, umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy oferowanych przez nas usług.

Staramy się, aby szybka reakcja na zmieniające się trendy w branży zabawkarskiej, papierniczej i niemowlęcej, czyniły naszą firmę rozpoznawalną i konkurencyjną w stosunku do innych dostawców.

W ostatnich latach postawiliśmy na rozwój własnych marek: NATALIA COLLECTION, NITRO, FUNNY BABY, E-EDU oraz SPARKLE. Marki te są dobrze rozpoznawalne na rynku i cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów.

Dystrybuowane przez firmę artykuły można znaleźć w niemal wszystkich sieciach hipermarketów, jak również w większości sklepów z zabawkami w Polsce. Dzięki naszym przedstawicielom handlowym, docieramy do każdego miejsca w kraju.
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

    Gepardy biznesu 2008;
    Diamenty Forbes 2008;
    Gazele biznesu 2007.