Najczęściej kupowane

Wszystkie najpopularniejsze

Promocje

Wszystkie promocje

Producenci

Tagi

Gry Interaktywne Gra Kreatywne Klocki Rower RC Samochód Samochód RC Zdalniesterowany Lalki Figurki Puzzle Fotelik Rowerek Klocki Dromader Lego Fotelik Samochodowy Plecak Klocki Cobi Piórnik Little Live Pets Rowerek Biegowy Podstawka Fotelik Siedzisko Siedzisko Rybka Robo Fish Digibirds Deskorolka

Newsletter

Możesz zrezygnować z newslettera w każdej chwili, na start otrzymasz 10% zniżki.

Wybieramy zabawki dla dziwczynki

 

Szukasz prezentu na Święta dla dziewczynki? Wybór zabawek w sklepach jest ogromny, a chciałabyś kupić coś, co naprawdę ją ucieszy? Zastanówmy się, jaki prezent na Gwiazdkę może sprawić radość twojej córce – wiadomo przecież, że prezent pod choinkę powinien przede wszystkim cieszyć. Dlatego powstrzymajmy się przed kupowaniem dziecku pod choinkę pościeli, mebli czy ciepłych butów, bo to rzeczy praktyczne, które oczywiście są potrzebne, ale nie wywołają u dziecka takiej radości jak zabawka. Jako rodzice musimy pamiętać, że zabawki nie są tylko przedmiotami, które "zagracają" mieszkanie, tylko narzędziami potrzebnymi do zabawy – jednego z najważniejszych zajęć dziecka. O roli zabawy pisano już wiele.

Przypomnijmy, że to dzięki zabawie dziecko poznaje świat, uczy się relacji międzyludzkich, rozwija swoją kreatywność, umiejętności poznawcze i społeczne, myślenie logiczne i rozwija się emocjonalnie. Wspólna zabawa to także dobra okazja do budowania więzi między rodzicem a dzieckiem. Dlatego, zanim kupisz prezent na Święta Bożego Narodzenia dla swojej córki, zapoznaj się z naszą oferą i  zobacz, jakie zabawki sprawiają największą przyjemność dziewczynkom w wieku od 3-9 lat – od tych najmniej popularnych do tych najbardziej ulubionych.

www.mamyzabawki.pl