Dostawa

DOSTAWA

Zamówione towary są dostarczane do Klienta zgodnie z jego wyborem za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłki kurierskie najczęściej realizowane są za pośrednictwem DPD, DHL. Aby zapewnić jak najsprawniejszą realizację wysyłek z dostawą kurierską Sklep samodzielnie kieruje zamówienia do wybranej firmy kurierskiej. O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera doręczającego przesyłkę oraz numer nadania Klient zostanie poinformowany w mailu informującym o wysłaniu zamówienia.
 
Szczegółowe zasady dostawy towarów do domu Klienta określają regulaminy firm realizujących dostawę.

 

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy towaru to czas od momentu nadania przesyłki przez nasz Sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z terminem realizacji zamówienia! Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy.

Dostawa firmą kurierską

W większości przypadków (ok. 90%) czas dostawy firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy. Niestety zdarza się, że wskutek różnych przyczyn, np. awaria samochodu firmy kurierskiej, trudne warunki atmosferyczne, wypadki, nieobecność adresata pod adresem dostawy czas dostawy może się wydłużyć o kolejny dzień roboczy. Zalecamy sprawdzać na bieżąco stan realizacji dostawy na stronach informacyjnych firm kurierskich. Nasz Sklep zawsze przekazuje Klientowi w mailu numer przesyłki wraz z linkiem do jej śledzenia.

 

CENNIK

Koszty wysyłki towaru ponosi Klient. Poniższa tabela przedstawia koszty wysyłki, a także wybrane formy płatności (przelew czy pobranie).

Sposób dostawy

 
Odbiór osobisty0 zł
Kurier15 zł
Kurier - pobranie24 zł